Producent

Producentem marki Sandstone jest firma SteriLance Medical, która opracowuje i produkuje wyroby medyczne oraz artykuły jednorazowego użytku. Jej fabryki znajdują się w prowincji Jiangsu, na północ od Szanghaju, w kompleksie Medycznego Parku Naukowo-Technologicznego.

SteriLance jest obecnie jednym z najlepszych producentów nakłuwaczy przeznaczonych do pobierania krwi kapilarnej (włośniczkowej) oraz skalpeli jednorazowych na świecie.

Produkty SteriLance Diabetes Care zostały zaprojektowane z myślą o podstawowym celu: aby pomóc chorym na cukrzycę żyć lepiej oraz aby pobieranie krwi było dla nich łatwiejsze i bezbolesne.

Jak deklarują, nigdy nie zakończą opracowywania coraz bardziej innowacyjnych, bezpiecznych i skutecznych wyrobów medycznych, które będą pomagały ludziom żyć zdrowiej.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na współpracę właśnie z firmą SteriLance?

  1. Innowacyjność. Firma nieustannie podejmuje wysiłki w celu opracowywania innowacyjnych produktów medycznych i korzysta z najnowszych technologii.

  2. Specjalizacja. SteriLance może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w produkcji i rozwoju materiałów eksploatacyjnych do igieł.

  3. Precyzja. Jest możliwa do osiągnięcia dzięki:

    • używaniu wtryskarek o najwyższej precyzji,

    • w pełni zautomatyzowanym liniom montażowym

    • maszynom pakującym z Niemiec, Japonii oraz Korei.

  4. Jakość i profesjonalizm. Automatyczne testowanie produktów online, poprzez system kamer.

Produkty Sandstone firmy SteriLance są połączeniem innowacyjności i bezpieczeństwa. Jesteśmy pewni, że podniosą komfort życia chorych na cukrzycę, którzy codziennie zmagają się z konsekwencjami swojej choroby.